عضویت در گانال تلگرام آرگو

آبان: برج عقرب

برای متولدین ماه آبان خورشید ستاره حاکم است. از این رو یاقوت سرخ سنگ اصلی در این زمان می باشد. این گوهر سبب می گردد که در فرد حس قدرت به وجود آمده، موقعیت اجتماعی وی بالا رفته، سلامتی و همچنین موقعیت کاری پیشرفت کند.

زمانیکه ماه در منزل نهم جای گیرد، زمان خوش شانسی برای متولدین آبان ماه است. در این زمان ماه، حاکم بر منظومه شمسی می گردد. بنابراین بهتر است که متولدین این ماه به منظور دست یابی به شخصیت محکم و قوی، خوش شانسی و رشد در رابطه عاطفی از مروارید استفاده نمایند.

زمانیکه مریخ در جوار حاکمان منظومه شمسی قرار گیرد بهتر است که متولدین برج عقرب از مرجان استفاده نماید. در این هنگام مرجان، سنگ زندگی این افراد به شمار می آید.

آبان: برج عقرب

هنگامیکه عطارد در موقعیت هشتم و یازدهم منزل گیرد، سیاره حاکم بر منظومه شمسی می گردد. در این حالت مریخ و عطارد در موقعیت خوبی از یکدیگر قرار ندارند. در این صورت بهتر است متولدین آبان ماه از زمرد استفاده نمایند تا در مسائل مالی به موفقیت رسیده و به پیروزی دست یابند.

زمانی مشتری سیاره محبوب متولدین برج عقرب قرار می گیرد که در جایگاه دوم و پنجم قرار گیرد. در این صورت مریخ و مشتری موقعیت بسیار مناسبی نسبت به هم دارند. از این رو بهتر است که متولدین این ماه از یاقوت کبود زرد استفاده نمایند.

زمانیکه ونوس در جای هفتم قرار بگیرد، حالت دوستانه ای با مریخ بر قرار نمی کند. در این صورت بهتر است متولدین آبان ماه از الماس استفاده نکنند.

بر اساس ستاره شناسی برج عقرب، زمانیکه زحل در جایگاه سوم و چهارم قرار گیرد، سیاره حاکم گشته و در این صورت زحل سیاره ای خوش یمن نیست. در این صورت خوب است که متولدین برج عقرب از یاقوت کبود آبی استفاده نمایند.

منبع مقاله:

سایت gemstonebuzz

مقاله بفرستید، جایزه بگیرد.

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *