عضویت در کانال تلگرام آرگو

آذر: برج قوس

سنبل برج آذر سانتور کمان به دست می باشد. برای متولدین آذر ماه زمانیکه خورشید در منزل نهم جای گیرد، ستاره حاکم می گردد. از این رو متولدین این ماه مناسب است که از سنگ قیمتی یاقوت سرخ استفاده نمایند. استفاده از این گوهر در این زمان سبب می گردد که آینده فرد تضمین شده، شادی و خوشحالی نصیب فرد شود.

زمانیکه ماه در منزل هشتم جای گرفته و قمر حاکم بر منظومه شمسی گردد، بهتر است که متولدین برج قوس از مروارید استفاده نکنند.

اگر مریخ در مکان پنجم و دوازدهم قرار گیرد، سیاره حاکم بر منظومه شمسی می شود. در این زمان مریخ سیاره بسیار خوبی برای فرد است. از این رو استفاده از مرجان، سبب شادی، سلامتی، شهرت و خوش شانسی می گردد.

در ماه آذر، عطارد اگر در منزل هفتم و دهم قرار گیرد، سیاره حاکم می شود. همچنین اگر عطارد در منازل دوم، پنجم، نهم نیز باشد، بهتر است که متولدین این ماه از زمرد استفاده نمایند تا به سود مالی و پیشرفت در کار و تجارت دست یابند. حتی اگر عطارد در بدترین حالت خود در منظومه شمسی نیز قرار بگیرد باز هم برای متولدین ماه آذر توصیه می شود که از سنگ زمرد استفاده نمایند.

سنگ های ماه تولد آذر ماه

زمانیکه مشتری در برج قوس یا کمان در جایگاه چهارم قرار گیرد، بسیار خوش یمن خواهد بود. در این حالت بهتر است که متولدین این ماه از یاقوت کبود زرد رنگ برای دفع طلسم استفاده نمایند. در این زمان یاقوت کبود زرد، سنگ زندگی متولدین این ماه است. به ویژه اگر این گوهر با یاقوت قرمز به کار ببرید، نتیجه اش دو برابر می شود.

برای متولدین آذر ماه ونوس سیاره مورد علاقه ای نیست. به ویژه اگر در جایگاه ششم و یازدهم و به عنوان سیاره حاکم قرار می گیرد. همچنین اگر این سیاره در جایگاه دوم، چهارم، پنجم و نهم نیز قرار گیرد سیاره حاکم می شود. در این صورت بهتر است که متولدین برج قوس از الماس استفاده نمایند.

زمانیکه زحل در منزل دوم و سوم واقع شود، سیاره حاکم می گردد. در این زمان نیز زحل در موقعیت مناسبی برای متولدین آذرماه قرار نمی گیرد. در این شرایط متولدین این برج بهتر است که هیچ زمان از یاقوت کبود آبی استفاده نکنند.

منبع مقاله:

سایت gemstonebuzz

مقاله بفرستید، جایزه بگیرید.

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *