اعطای مدرک معتبر گوهرشناسی توسط دانشگاه بارسلون اسپانیا

اعطای مدرک معتبر گوهرشناسی توسط دانشگاه بارسلون اسپانیا

دانشگاه بارسلون اسپانیا با همکاری شرکت آریان گوهر رخشان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی گوهرشناسی در تهران کرده است.

پس از انجام مذاکرات طولانی شرکت آریان گوهر رخشان با دانشگاه بارسلون، این شرکت سرانجام توانست قرار داد همکاری مبتی بر برگزاری کلاس های گوهرشناسی با این دانشگاه اسپانیایی را منعقد سازد.

براساس این قرارداد، دوره های آموزشی در طی 4 ترم و در طول 2 سال (شروع هر ترم از مهر ماه و پایان آن در خردادماه) برگزار گردیده و پس از اتمام هر دوره، امتحاناتی از هنرجویان به عمل می آید. شرایط و محتوای درسی بر اساس استانداردهای آموزشی دانشگاه بارسلون اسپانیا می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی دوره ها به زبان فارسی برگزار شده و سوالات امتحانات پایان هر دوره توسط اساتید دانشگاه بارسلون طرح و پس از ترجمه به زبان فارسی در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. همچنین تصحیح برگه های امتحانی زیر نظر اساتید دانشگاه بارسلون صورت پذیرفته و نتیجه اعلام می گردد.

به افرادی که دارای مدرک کارشناسی بوده و توانسته اند دوره ها را با موفقیت بگذرانند، مدرک مستر یک (post graduate) از دانشگاه بارسلون اسپانیا و به افرادی که مدرک کارشناسی ندارند، دیپلم جواهرشناسی از این دانشگاه اهدا می گردد.

از دیگر مزایای عقد این قرارداد ایجاد شرایط حضور در امتحانات فدراسیون اروپایی آموزش جواهر شناسی (FEEG) توسط شرکت آرگو برای متقاضیانی که تمایل به کسب مدرک رسمی و معتبر گوهرشناسی را دارند، می باشد.

شایان ذکر است که برگزاری این کلاس های گوهر شناسی، اعطای مدرک دانشگاه بارسلون اسپانیا و مدرک FEEG تنها توسط شرکت آریان گوهر رخشان امکان پذیر است.

گفتنی است که دانشگاه بارسلون اسپانیا با قدمتی در حدود 600 سال رتبه برترین دانشگاه اسپانیا را به خود اختصاص داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت آریان گوهر رخشان تماس بگیرید.

فرم پیش ثبت نام دانشگاه بارسلونای اسپانیا

57 پاسخ ها
 1. بزرگمهر کیاست
  بزرگمهر کیاست گفته ها :

  خیلی خوب است.ولی بهتر است یک دوره آموزشی اینترنتی هم به هر طور که صلاح بدانید برای کسانی که برایشان مقدور نیست به تهران بیایند گذاشته شود.
  باتشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   نظر شما خوب است ولی این دوره کاملا به صورت دانشگاه است شما وقتی که در شهری دیگر دانشگاه قبول می شوید ملزم به حضور در اون دانشگاه هستید.

   پاسخ دادن
 2. مرتضی
  مرتضی گفته ها :

  باسلام وقتی که این دوره رو هم دیپلمه هم لیسانسه میگذرونه به یکی مستر وان به یکی همون مستر دیپلم میدین مگه نمره شون با هم فرق میکنه یا آی کیوشون به نظرم خیلی مضحکه

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام بزرگوار
   این چیزیه که دانشگاه بارسلون تعیین کرده. به هر حال تحصیلات دانشگاهی هست کسی که با مدرک لیسانس وارد دانشگاه می شه برای گذروندن این دوره وقتی اون دوره رو بگذرونه بهش مدرک معادل فوق لیسانس می دن و اینکه کسی که دیپلم داشته باشه بهش مدرک گذراندن دروه های گوهر شناسی از دانشگاه بارسلون می دن در لفظ متفاوته ولی در عمل مهم اینه که هر دو نفر مدرک از یک دانشگاه معتبر دارن

   پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   برای ثبت نام شما با شماره ۰۲۱۸۸۴۰۶۰۹۰ تماس می گیرین شماره و نام خود را می زارین کارشناسان برای ثبت نام باهاتون تماس می گیرن.

   پاسخ دادن
 3. ویدا
  ویدا گفته ها :

  باسلام وخسته نباشید.من از شهرستان ودارای مدرک کارشناسی هستم بعداز ثبت نام دراین دوره میخواستم بدونم کلاسها طوری هستند که بتونم رفت وآمد داشته باشم به تهران و این دانشگاه

  پاسخ دادن
 4. کمالي
  کمالي گفته ها :

  سلام،من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم با اتمام دوره مدرک ارشد میگیرم و شهریه چطور حساب میشه ،ایا بازار کار هم داره تو این رشته

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   بله باز هم مدرک معادل کارشناسی ارشد از دانشگاه بارسلون دریافت می کنید. شهریه هر ترم ۴ میلیون تومن هست که کلاس ها در ۴ ترم و به مدت ۲ سال برگزار می شه . ببینین این یک دوره آموزشی و علم آموزی هست مثل رفتن به دانشگاه و فراگیری یک علم پس از فارغ التحصیل شدن این توانایی شماست که بتونید با این مدرک کار پیدا کنید.
   با تشکر از تماس شما

   پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   خیر دوست گرامی تضمین کار داده نمی شه
   ببینین این یک دوره آموزشی و علم آموزی هست مثل رفتن به دانشگاه و فراگیری یک علم پس از فارغ التحصیل شدن این توانایی شماست که بتونید با این مدرک کار پیدا کنید.
   با تشکر از پیام شما

   پاسخ دادن
 5. محمد رضا
  محمد رضا گفته ها :

  با توجه به اینکه فرمودید این دوره مانند دانشگاه است و شرکت کنندگان ملزم به اسکان در تهران هستند آیا امکانات اسکان مانند خوابگاه وجود دارد؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست گرامی
   جایی به عنوان خوابگاه وجود نداره ولی ما با دو پانسیون طرف قرار داد هستیم که می تونید در اون مکان ها اسکان پیدا کنید. البته هزینه آن به عهده خودتان است اما با تخفیف این اتفاق خواهد افتاد
   سپاسگزار از پیام شما

   پاسخ دادن
 6. جعفری
  جعفری گفته ها :

  باسلام ، شرایط شرکت در این کلاسها حتمی فرد باید از لحاظ جسمی و حرکتی سالم باشد یا افراد معلول جسمی وحرکتی (توانا) می توانند ثبت نام کنند؟ باتشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   اگر میزانی دست ها کار کنند فکر می کنم کفایت کنه نیازی به سلامت کافی نیست و البته اینکه نابینا نباشند.
   با تشکر از پیام شما

   پاسخ دادن
 7. حسین
  حسین گفته ها :

  سلام و عرض ادب دارم
  سئوال :
  دوره دوساله هزینه اش چنده ؟
  دوم؛ کارشناس شما دیروز در تلویزیون گفت کسانی که لیسانس دارند با این دوره فوق لیسانس می شوند چطور؟ آیا وزارت فرهنگ و آموزش عالی تاییدش کرده که فوق لیسانس بشه
  سپاس

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام بزرگوار
   دوره دو ساله اش ۱۶ میلیون می شه یعنی هر ترمی ۴ میلیون که ۴ ترم هم هست
   کسائیکه مدرک لیسانس دارن پس از پایان دوره دو ساله و قبولی در امتحانات مدرک معادل فوق لیسانس از دانشگاه بارسلون اسپانیا می گیرن

   پاسخ دادن
 8. مجتبی ساسانی
  مجتبی ساسانی گفته ها :

  سلام شما در پاسخ یکی از دوستان فرمودید معادل کارشناسی ارشد این به این معنی است که مدرک مورد تایید وزارت علوم نیست و به عنوان فوق لیسانس ارزشیابی نمی شود . با این اوصاف یک دوره آموزش حرفه ای تلقی می شود ( شاید مدرک در اسپانیا اعتبار داشته باشد ) نه دانشگاهی اگر چنانچه اشتباه فهمیدم توضیح دهید
  طبق قوانین وزارت علوم کلیه مدارک صادر توسط دانشگاه های خارج کشور در صورتی ارزشیابی می شوند که اولا در لیست دانشگاههای مورد تایید باشد ثانیا رشنه و موارد آموزشی طبق استاندارد باشد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   یک دوره آموزش حرفه ای است که در محیط و ضوابط و نظارت دانشگاه بارسلون اسپانیا برگزار میشه. و البته مدرک در خود دانشگاه اسپانیا و در اروپا و همچنین در ایران معتبر خواهد بود زیرا از یک مرکز عالی دانشگاهی صادر شده
   و البته اگر وارد سایت وزارت علوم بشین متوجه می شین که این سازمان این دانشگاه را در رتبه دانشگاه های ممتاز اسپانیا قرار داده است.

   پاسخ دادن
 9. حسین
  حسین گفته ها :

  سلام
  کسانیکه در این دوره شرکت کنند دوره کارآموزی که درحال حاضر دارید برگزار می کنید و مدرک فنی حرفه ای داده می شه ( سه دوره عملی کارگاهی) را هم می بینند … به عبارتی این دوره برای گوهر تراشی و گوهرشناسی (هردو) کارایی لازم داره؟
  سپاس

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   این دانشگاه در لیست دانشگاه های برتر وزارت علوم می باشد.
   مدارکی از طرف وزارت علوم باید تآیید بشه که توسط موسسات داخلی کشور ارائه بشه
   این مدرک رو ما نمی دیم دانشگاه بارسلون اسپانیا می ده

   پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام
   اگر دیپلم باشین مدرک گوهرشناسی از خود دانشگاه بارسلون می گیرین و اگه لیسانس باشین مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بارسلونا می گیرین

   پاسخ دادن
 10. علی
  علی گفته ها :

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم بعد از این دو سال که اینجا مدرک گرفتیم بعدش میتونیم برای ادامه همین رشته به اسپانیا بریم یا کلا همین دو سال هست؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام بزرگوار
   روز شما هم خوش
   کلاس ها در یک ساختمان ۴ طبقه واقع در خیابان بهشتی خیابان سرافراز کوچه هفتم برگزار می شود.

   پاسخ دادن
 11. محمدرضا
  محمدرضا گفته ها :

  سلام خسته نباشید.منی که دیپلم دارم شاید نمره ام در این رشته(گوهرشناسی) بهتر از اونی باشه که لیسانس داره چرا باید مدرک بالاتری نسبت به من داشته باشه؟ این مدرک چه فرقی با مدرک قابل ترجمه فنی حرفه ای داره که طول مدتشم ۶ماهه؟ اونی که دیپلم نداره تکلیفش چیه؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام دوست عزیز
   به هر حال شما هر دانشگاه دیگری که آموزش ببینین تا دیپلم نداشته باشین بهتون لیسانس نمی دن تا لیسانس نداشته باشین فوق لیسانس نخواهید گرفت. بنابراین ربطی به نمره نداره بزرگوار. فنی حرفه ای دانشگاه نیست آموزشگاه هست. این دوره ها دوره های دانشگاهی است که زیر نظر دانشگاه بارسلونا برگزار می شه برای همین دو سال هست (رشته های کارشناسی ارشد در دانشگاه ها نیز دو ساله هست) مدرکی که می گیرین فوق لیسانس از همین دانشگاه بارسلون هست. با این مدرک می تونین در دوره های گوهرشناسی اروپا شرکت کنین و مدرک اون دوره ها رو هم بگیرین.
   به هر حال این یک مدرک دانشگاهی است ولی فنی و حرفه ای گواهینامه مهارت هست.
   ما غیر از این کلاس های دانشگاه کلاس های گوهرشناسی داریم که مدرک فنی و حرفه ای در پایان این دوره ها به کارآموزان اهدا می شه

   پاسخ دادن
 12. دانیال
  دانیال گفته ها :

  با سلام. اگه اوایل سال ۹۶ ثبت نام کنم باید تا کی منتظر بمونم برای شروع مجدد کلاس ها؟ یا برنامه ای برای این هستش که کسی دیرتر ثبت نام کنه بتونه سرکلاسها بشینه و خودشو برسونه به مراحل در حال اموزش؟؟

  پاسخ دادن
 13. وحید
  وحید گفته ها :

  با سلام
  لطف می کنید سرفصلهای گوهرشناسی و گوهرتراشی رو بگید میخواستم بدونم تو این دوره ها چی آموزش داده میشه و در پایان دوره چه مهارتهایی کسب میشه

  پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   خیر دوست عزیز
   این کلاس ها دانشگاهی است و باید حضور داشته باشین مگر اینکه به این رشته اشراف کافی داشته باشین که در اون صورت تنها تشریف میارین امتحان می دین و در صورت قبولی در امتحانات مدرک دانشگاه بارسلون اسپانیا رو دریافت می کنید.

   پاسخ دادن
  • admin
   admin گفته ها :

   سلام
   بله می توانید تأسیس کنید چون اگر کارشناسی داشئه باشید با گذراندن دوره ها مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه بارسلون دریافت می کنید.

   از ارتباط شما بسیار سپاسگزارم دوست عزیز

   پاسخ دادن

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *