اولین فارغ التحصیلان GIA از عمان

اولین فارغ التحصیلان GIA از عمان

موسسه گوهرشناسی آمریکا (GIA) به تازگی جشنی برای اولین فارغ التحصیلان شهر عمان کشور اردن در رشته دیپلم الماس برگزار کرده است. عمان یک بازار مهم جواهرات در خاورمیانه محسوب می شود. این فارغ التحصیلان صاحبان کسب و کار، متخصصان و یا مصرف کنندگانی از سراسر اردن می باشند.

Osama Imseeh یکی از اشخاص شناخته شده صنعت جواهرات و مدیرعامل گروه Imseeh در اردن می باشد که به دانشجویان نکاتی را آموخته و آنها را به ادامه فعالیت تشویق کرده است.

Imseeh می گوید: “صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات در خاورمیانه در حال رشد است و من معتقدم تحصیلات و آموزش می تواند نسل بعدی متخصصان را به سطح بالاتری برساند.از این رو حضور GIA در اردن سبب خوشحالی من است زیرا می تواند باعث رشد خرده فروشی شود.”

مدیر عامل اجرایی GIA نیز در این مراسم گفت: “یکی از ماموریت های ما ارائه برنامه های آموزشی گوهرشناسی در جهان است و عمان قدم بدی ما برای رسیدن به این هدف می باشد. ما سعی می کنیم دوره های آموزشی بیشتری از طراحی جواهرات تا تجارت جواهرات را نیز به اردن بیاوریم.”

دوره الماس این موسسه شامل 7 هفته آموزش مواردی چون تشخیص رنگ، تراش، شفافیت، وزن الماس و دسته بندی گوهر در سیستم جهانی می شود. علاوه بر این نحوه استفاده از تجهیزات گوهرشناسی به طور عملی  به هنرجویان آموزش داده می شود. مدرسان با تجربه GIA با چند دهه سابقه پژوهش در زمینه گوهرشناسی، سعی دارند آموزش های با کیفیت یکسان در تمامی نقاط جهان از نیویورک و لندن تا بمبئی و عمان ارائه دهند.  GIAعلاوه بر عمان دوره های آموزشی خود را در مرکزهای تجاری مهم خاورمیانه مانند بحرین، دبی، کویت، لبنان، قطر، عربستان سعودی و ترکیه برگزار می کند.

منبع خبر:

سایت jewellerynewsasia

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *