عضویت در کانال آرگو

تأثیر گذاران علم جواهرشناسی – قسمت دوم

آنتوآنت متلینز

آنتوآنت متلینز

آنتوآنت متلینز یکی از مولفان مشهور بسیاری از کتاب ها در مورد سنگ های قیمتی و جواهرات، و یک راهنمای موثر در امر تجارت است. در آغاز، او شغل خود را به عنوان آموزش موثر اولیه و در ادامه آن در حرکت به سوی تبلیغات در شهر نیویورک دنبال کرد. در آن زمان در مورد الماس ها، اطلاعات غلطی در مجلات مختلف تبلیغاتی چاپ می شد.  بنابراین متلینز نیاز به وجود یک کتاب که مشتریان را محافظت کند، را حس نمود. وی در سال 1984 این کتاب را منتشر کرد. کتابی که توسط خود او و همکارش Antonio Bonanno انجام گردید.

متلینز با عنوان یک ویرایش گر جواهر شناسی برای مجله جواهرشناسی ملی در دهه های 1080 و 1990 به عنوان یک متخصص در زمینه جواهر و گوهرشناسی مشغول به کار شد. انجمن معتبر جواهرشناسان از او با عنوان پیشگام در بازاریابی سنگ های قیمتی نام برد و وی در شبکه های مختلف تلویزیونی به عنوان کارشناسی برای آموزش مشتریان به منظور جلوگیری از کلاه برداری سودجویان فعالیت خود را انجام داد.

علاوه بر کتاب ها، مقالات، سخنرانی ها و برنامه های تلویزیونی، او یک نقش مهم در دادن اطلاعات به عموم مردم داشت. هدف متلینز این بود که مردمی را که بدون هیچ علم در خرید و فروش سنگ های قیمتی هستند، را آگاه نماید.

دکتر امت

دکتر امت

دکتر  Emmett مدرک دکترای خود را در زمینه فیزیک از دانشگاه Stanford دریافت کرده است. در سال های بین 1975-1988 او به همکاری در آزمایشگاه ملی Lawrence Livermore پرداخت. در سال 1990، دکتر امت به پرداخت گرمایی یاقوت سرخ و یاقوت کبود دست زد. وی یکی از کارشناسان پرداخت کروندم می باشد.

دکتر امت همچنین به آموزش جواهرشناسان سنتی مبادرت ورزید. حقیقتا وی بهترین در این مورد می باشد. نزدیک به 2 دهه او عضو AGTA GTC بود و با جواهر شناسان کار کرد. دکتر امت سری آزمایشاتی را در مورد کروندم طراحی و انجام داد. وی به صورت خستگی ناپذیری به آموزش جواهرشناسان و آشنایی آنان با علم روز پرداخت. دکتر امت آزمایشگاه خانگی خود را بر پایه تحقیقات جواهرشناسی دایر نمود.

,

سنگ‌های دابلت

/
دابلت چیست؟این روزها در دنیای پر زرق و برق سنگها نام د…
سیترین
کاشت سنگ های قیمتی در دندان های انسان های اولیه
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *