تیر: برج سرطان

برای افرادی که در ماه تیر به دنیا آمده اند ماه سیاره حاکم برای آنها است. برای این افراد بهتر است که در طول زندگی خود مروارید به همراه داشته باشند. مروارید سلامت را در زندگی آنها تضمین می کند.

همچنین در برج سرطان هنگامیکه مریخ در منزلگاه پنجم و دهم جای گیرد، سیاره حاکم شده و برای متولدین این برج اتفاقات خوب خواهد افتاد. در این صورت استفاده از هر گوهری می تواند برای آنها شادی، ذکاوت، خوش اقبالی، شهرت و اعتبار اجتماعی به ارمغان بیاورد.

 گفتنی است که در این زمان از هر سنگ قیمتی که استفاده می کنند، اگر آن را با مرجان ترکیب نمایند، تأثیری دو چندان خواهند دید. این رخ داد برای بانوان بیشتر اتفاق می افتد.

زمانیکه عطارد با قرار گرفتن در منزلگاه سوم و بیستم به عنوان سیاره حاکم برای متولدین تیرماه شناخته می شود، بهتر است که این افراد از زمرد استفاده نمایند.

تیر: برج سرطان

هنگامیکه مشتری در خانه ششم و نهم قرار گرفته و سیاره حاکم گردد، برای متولدین این ماه سعادت به ارمغان خواهد آورد. در این صورت متولدین برج سرطان بهتر است که یاقوت کبود زرد رنگ استفاده کرده تا شادی، هوش و خوش شانسی نصیبش گردد. در این  صورت فرد اعتبار و منزلت اجتماعی به دست می آورد. به ویژه زمانیکه یاقوت کبود زرد با مروارید یا مرجان ترکیب شده این تأثیر دو برابر می گردد.

زمانیکه ونوس سیاره حاکم شده و در منزل چهارم و یازدهم قرار گیرد، فایده خاصی ندارد. در این شرایط ماه و ونوس رابطه و تأثیر مطلوبی بر روی یکدیگر نمی گذارند. اما اگر در این شرایط هم متولدین تیرماه از الماس استفاده نمایند برای خود تأثیر مطلوبی را ایجاد خواهند کرد.

زمانیکه زحل در جایگاه هفتم و یا هشتم منزل کند تأثیرات شومی را برای متولدین به همراه خواهد آورد. در این زمان بهتر است که هیچ گاه متولدین برج سرطان از یاقوت کبود آبی استفاده نکنند.

منبع مقاله:

سایت gem stone buzz

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
2 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *