حراج بزرگ جواهرات ساتبی

حراجی ساتبی هر سال به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار، جواهرات با شکوهی را به حراج می گذارد. این حراجی در نظر دارد برای امسال بیش از 450 قطعه که حدود 37 میلیون دلار ارزش دارند را در نیویورک بفروش برساند. برخی از جواهرات این حراج از هم اکنون توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است.

حراج بزرگ جواهرات ساتبی

از این جمله می توان به یک انگشتر ساخته شده از پلاتین با یاقوت کبود کشمیری 28 قیراطی اشاره کرد این یاقوت به شکل emerald-cut تراشیده شده و با الماس های سفید تزئیین گردیده است. قیمت تخمینی این قطعه بین 4 تا 5 میلیون دلار می باشد.

حراج بزرگ جواهرات ساتبی

یکی دیگر از موارد برجسته انگشتری با الماس صورتی به وزن 15.23 قیراط است که به شکل cushion-cut تراش خورده است. این الماس رنگ صورتی مجموعه های سلطنتی را به نمایش گذاشته و تخمین زده می شود به قیمتی بین 6 تا 7 میلیون دلار فروخته شود.

حراج بزرگ جواهرات ساتبی

 آخرین قطعه جالب توجه زمرد El Dorado است که به صورت emerald-cut تراشیده و از کشور کلمبیا استخراج شده است. این سنگ قیمتی وزنی برابر 36.53 قیراط دارد و روی انگشتری از طلا 18 عیار نصب شد. قیمت تخمینی این قطعه بین 1.8 تا 2.2 میلیون دلار می باشد.

این حراج در تاریخ 29 آپریل برگزار می شود و علاوه بر موارد فوق مجموعه هایی از الماس های کلاسیک و قطعات تزئینی به فروش می رسد.

منبع خبر:

سایت jewellerynewsasia

,

سنگ‌های دابلت

/
دابلت چیست؟این روزها در دنیای پر زرق و برق سنگها نام د…
سیترین
کاشت سنگ های قیمتی در دندان های انسان های اولیه
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *