خاصیت شفا بخشی بلورها – سلنتین

سلنتین

سلنیت، ساتین اسپار، دزرت رز و چیپسون فلاور 4 گونه از کانی چیپسن هستند. تمامی این 4 مورد ساختار کریستالی یک شکلی دارند. این 4 کریستال از خانواده جیپسون در یک گروه به نام سلنتین جای می گیرند. سختی این گروه از کانی ها 2 است.

سلنتین هلویی در طیف رنگی هلوئی روشن تا نارنجی تیره وجود دارد که غالبا به نام سلنتین قرمز و نارنجی شناخته می شود. این گوهر از خانواده جیپسون نرم می باشد. پوسته نازک آن پدیده لومینسنس را به نمایش می گذارد. نام آن به سبب خدای ماه یونان سلن، سلنتین گذاشته شده است.

سلنتین هلوئی به عنوان یک شفا دهنده خارق العاده و سنگ انتقال شناخته می شود. این گوهر زخم های عاطفی را شفا داده و انرژی های منفی را به عشق، بخشش و پذیرش تبدیل می کند. سلنتین هلوئی اعتماد به نفس، عزت نفس و نیروی اراده را در فرد تقویت می کند. این گوهر را در زمانیکه تصمیم دارید اقدام تازه ای بکنید، استفاده نمایید.

سلنتین

فواید

سلنتین شفافیت ذهنی را بهبود می بخشد. هوشیاری را بالا می برد. گرفتگی بینی را از بین می برد. انرژی های مثبت را وارد بدن می کند.

خوابیدن در کنار سلنتین سبب می شود که خوابی راحت داشته باشید. سلنتین کریستالی آرامش دهنده و نرم است. این گوهر احساسات عمیق به فرد القا می کند. به این سنگ، گوهر نور دهنده می گویند، زیرا شفافیت ذهنی را سبب می شود.

از نظر فیزیکی، سلنتین استرس را در بدن کم می کند. این گوهر در درمان بیماری های پوستی از قبیل، چین و چروک، آکنه، نیش زدگی، خشکی پوست، اگزما، زونا و درد بسیار مفید است. به کار بردن سلنتین سبب جوانی و شادابی پوست می گردد. از این گوهر برای تقویت ماهیچه ها، عضلات، استخوان بندی نیز استفاده می کنند.

سلنتین خود به خود پاک شده و نیاز به هیچ ماده پاک کننده ندارد. همچنین می توان دیگر سنگ ها را توسط سائیدن به سلنتین پاکسازی کرد. دانستن این نکته ضروری است که سلنتین بسیار شکننده بوده و در رطوبت از بین می رود.

بهترین شیوه استفاده از این گوهر در اطراف گردن است. هنگامیکه استفاده از وسایل دیجیتالی، این گوهر را به کار ببرید. می توان یک قطعه از این گوهر را درون جیب قرار داده و هنگام خواب بر زیر بالش خود بگذارید. همچنین برای جذب انرژی های منفی در خانه می توان سلنتین را در گوشه های منزل قرار داد.

منبع مقاله:

سایت whitelotusmagazine

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
1 پاسخ

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *