شرکت آریان گوهر رخشان ( آرگو) در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه  تراش و کارشناسی سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی آغاز کرد و این شرکت در اسفند سال ۱۳۸۹ رسما با عنوان “مسولیت محدود” با شماره ۳۹۸۶۷۰ به ثبت رسید .

با علم براین موضوع که کشور ما بستر مناسبی برای تولید سنگهای قیمتی و نیمه قیمی میباشد، مفتخر هستیم دراین سالها ، هنرجویان فراوانی را در زمینه گوهر شناسی و گوهر تراشی به صنعت طلا وجواهر کشورمعرفی نموده ایم .

این شرکت در ابتدای سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت مجوز از  “سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور” زیر نظر “وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی” گردید و کلیه هنرجویان امکان دریافت مدرک رسمی از این سازمان را دارند که معتبرترین مدرک حرفه ای در کشور میباشد

باتوجه به توانایی های منحصر بفرد آرگو در رشته های جواهر شناسی و جواهرتراشی ، در سال ۱۳۹۲ لوگوی آرگو به ثبت رسمی رسید

همچنین شرکت آرگو در سال ۱۳۹۵ اولین قرارداد رسمی با دانشگاه بارسلون اسپانیا را منعقد کرد . طی این قرارداد شرکت آرگو با جذب دانشجویان رشته جواهرشناسی ، آموزش این رشته را زیر نظر مستقیم دانشگاه بارسلون انجام داده ودر نهایت مدرک دیپلما و یا فوق لیسانس ( بسته به تحصیلات قبلی دانشجو ) به دانشجویان اعطا میکند . همچنین دانشجویان میتوانند با مدرک دانشگاه بارسلون در امتحان FEEG اروپا شرکت کرده و مدرک آنرا دریافت نمایند.

فعالیت های آرگو در زمینه سنگهای قیمتی و نیمه قیمی در بخش تشخیص ، تراش ، آموزش ، کارشناسی و جواهرسازی میباشد.

مالکیت این شرکت با سهام برابر، متعلق به آقای عبدالرضا عسگرخانی (میرعامل ) و آقای سید محمد احسان جلالی طهرانی ( رییس هیت مدیره ) میباشد.

زیرکن

زیرکن

/
سیترین
سنگ های قیمتی آلی
کاشت سنگ های قیمتی در دندان های انسان های اولیه
سنگ های قیمتی شیشه ای
حجرالدم