عضویت در کانال آرگو

مجموعه تأثیر برانگیز جواهر

مجموعه تأثیر برانگیز جواهر

از مجموعه دیور ا ورسیل. گردنبند تریانون دیامانت با الماس، یاقوت کبود صورتی و زمرد.

در کریستین دیور، ویکتور د کاستلان، یک خالق جواهرات خارق العاده اقدام به طراحی الهام آمیز زد. این طرح تلفیقی از هنر مهندسی و دانش گیاه شناسی بود. این مسیر باغبانی که شکلی شبیه به داربست دارد، با یاقوت های کبود رنگین یا الماس هایی به شکل قطره آب همانند فوران آب از یک فواره بسیار معروف تحت عنوان ورسیلز تزئین شده است..

مجموعه تأثیر برانگیز جواهر

سنجاق بالین پوئتیک از ل سکرت، یک مجموعه بی نظیر از ون کلیف و آرپلس. ساخته شده از یاقوت های کبود، اسپینل سیاه و یک مروارید طبیعی سفید. زمانیکه بال نهنگ را تکان دهید دهان نهنگ باز گشته و کشتی را می بلعد.

لا سکرت، یک مجموعه ای از ون کیلف و آرپلس هست که تمرکز بیشتر ان بر روی دروغ اعماق دریا قرار دارد. مارگارت دی آمور، یک سنجاق با الماسی به شکل گل آفتابگردان که با اسپینل های صورتی و نارنجی همراه شده و پایه آن از طلای زرد است می تواند نمایانگر عشق آتشین باشد. اما اعتبار و زیبایی آن با خلق سنجاق بالین پوئتیک خدشه دار می شود. سنجاقی که یاقوت های کبود، اسپینل های سیاه و مروارید طبیعی سفید ساخته شده است. زیبایی این سنجاق در این است که زمانیکه باله نهنگ را تکان می دهید کشتی توسط این حیوان بلعیده می شود.

مجموعه تأثیر برانگیز جواهر

گوشواره کورونا تهیه شده توسط جیامپیرو بودینو. ساخته شده از یاقوت های کبود، زمرد و اپال آتشین

جواهر ساز میلانی به نام جیامپیرو بودینو که در مجموعه جواهرات مدیترانه ای خود نیم نگاهی به سواحل ایتالیا نیز دارد گردنبند و گوشوره ای تحت عنوان کورونا ساخته است. در این مجموعه تلفیقی از اپال های آتشین، آمتیست، بریل زرد، الماس صورتی و 170 قیراط روبلیت به چشم می خورد.

منبع مقاله:

سایت nytimes

زیرکن

زیرکن

/
سیترین
سنگ های قیمتی آلی
کاشت سنگ های قیمتی در دندان های انسان های اولیه
سنگ های قیمتی شیشه ای
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *