مرداد: برج اسد

ستاره حاکم در برج اسد خورشید است. یاقوت سرخ یکی از مفیدترین گوهرهایی است که برای متولدین این ماه توصیه می گردد. آنها باید همیشه یاقوت سرخ را به همراه داشته باشند. یاقوت سرخ از فرد هنگامیکه در میان دشمن بوده و یا در موقعیت های خطرناک محافظت می نماید.

 این گوهر قرمز رنگ زیبا فرد را چه از نظر روحی و چه از لحاظ جسمی محافظت کرده و به وی طول عمر می بخشد. افرادی که در برج اسد به دنیا آمده اند بسیار احساساتی هستند. به همین سبب آنها همیشه باید از یاقوت سرخ استفاده نمایند تا اعتماد به نفس خود را بالا برده و همیشه ذهن و روح خود را در حالت اعتدال مناسبی قرار دهند. درواقع یاقوت سرخ، سنگ زندگی این افراد به حساب می آید.

زمانیکه ماه در منزل دوازدهم قرار گرفته و قمر حاکم بر منظومه شمسی باشد، متولدین ماه مرداد نباید در این زمان از مروارید استفاده نمایند.

مرداد: برج اسد

زمانیکه مریخ در جایگاه دوم قرار گیرد، در این زمان بهتر است که متولدین مرداد ماه از مرجان برای سلامتی بیشتر استفاده کنند.

هنگامیکه عطارد در جایگاه نهم و یازدهم منزل گیرد، سیاره حاکم بر منظومه شمسی می شود. در این زمان عطارد، سیاره مورد علاقه متولدین برج اسد است. پس متولدین این ماه بهتر است وقتی این اتفاق رخ می دهد برای رشد و شکوفایی بیشتر از زمرد استفاده نمایند.

همچنین زمانیکه مشتری در مکان سوم و ششم قرار گیرد، سنگ محبوب متولدین مرداد ماه واقع می شود. در این صورت خورشید و مشتری در حالت مناسبی با یکدیگر قرار می گیرند. در این زمان هیچ گاه توصیه نمی شود که متولدین برج اسد از یاقوت کبود زرد رنگ استفاده نمایند.

زمانیکه ونوس سیاره حاکم بر منظومه شمسی گردد، در این زمان متولدین برج اسد برای به دست آوردن سلامتی، طول عمر، شهرت، عزت و اعتبار بهتر است که از الماس استفاده نمایند.

هنگامیکه زحل در منزل ششم و هفتم قرار گیرد، برای متولدین مرداد ماه خوش یمن نمی باشد. در این صورت زحل سیاره معاند و نا میمون محسوب می گردد. در این زمان بهتر است که متولدین این برج از یاقوت کبود آبی هیچ گاه استفاده نکنند.

منبع مقاله:

سایت gemstone buzz

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
2 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *