عضویت در کانال تلگرام آرگو

مهر: برج میزان

در جدول ستارگان متولدین ماه مهر هنگامیکه ونوس در منزل یازدهم قرار گیرد، سیاره حاکم شده و با خورشید حالت نامناسبی پیدا می کند. در این هنگام متولدین برج میزان بهتر است که از یاقوت سرخ استفاده نمایند تا در امور به موفقیت برسند.

زمانیکه در برج میزان ماه در منزل دهم قرار گیرد، سیاره حاکم بر منظومه شمسی شده و تسلطش بر زمین افزایش می یابد. در این زمان بهتر است که متولدین مهر از مروارید استفاده نمایند تا قدرتشان افزایش یافته، دارای شهرت و اعتبار گردند.

در برج میزان زمانیکه مریخ درخانه دوم قرار گیرد بهتر است که متولدین این برج از مرجان استفاده نمایند. مرجان سلامتی آنها را تضمین می کند.

مهر: برج میزان

هنگامیکه عطارد در منزل نهم و دوازدهم قرار گیرد، سیاره حاکم بر منظومه شمسی می شود. در این صورت عطارد در موقعیت فرخنده ای برای متولدین مهرماه می باشد. در این زمان بهتر است که متولدین از زمرد استفاده نمایند. البته توجه داشته باشند که در این زمان تنها می توانند زمرد را در کنار الماس به کار برند.

اگر در برج میزان، مشتری در منزل سوم و ششم قرارگیرد، سیاره ای فرخنده برای متولدین این ماه شده و حاکم بر منظومه شمسی می گردد. در این زمان بهتر است که متولدین این ماه از سنگ یاقوت کبود زرد استفاده نکنند.

ممکن است در برج میزان ونوس نیز سیاره حاکم شده و تأثیر زیادی بر روی متولدین مهرماه بگذارد. در این لحظه بهتر است که این افراد از الماس برای طول عمر، شهرت، اعتبار و ارزش اجتماعی استفاده کنند. زمانی ونوس سیاره حاکم می شود که در منزل هشتم قرار گیرد.

در برج میزان اگر زحل در منزل چهارم و پنجم قرار گیرد، سیاره حاکم می شود. در این صورت سیاره محبوب متولدین مهر ماه می گردد. در این زمان اگر این اشخاص هر گونه ای از یاقوت کبود را استفاده کنند، سبب می شود که موفقیت های عظیمی در کارها به دست بیاورند.

منبع مقاله:

سایت gemstonebuzz

مقاله بفرستید، جایزه بگیرید

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *