عضویت در کانال تلگرام آرگو

پنج جواهر برتر عروس

زمانیکه وقت آن برسد که وارد مراسم ازدواج خود شوید، تمامی عروس ها این آروز را دارند که انگشتری الماس نشان در دست خود کنند که بدرخشد. همچنین ممکن است گردنبندی از الماس نیز به گردن داشته باشید که با دستبند و گوشواره شما هماهنگ باشد. اما شاید تنها چیزی که بسیار مورد توجه عروس ها است، استفاده از تاجی است که زیبایی وی را در روز عروسی دو چندان نماید.

در این مقاله به 5 مورد از تاج های برتر جهان اشاره می کنیم که با الماس مزین گشته اند.

چاوومت

تاج چائومت

تمامی عروس ها تمایل دارند که در روز عروسی همانند یک پرنسس باشند. این تاج کلاسیک چاوومت از این دست تاج هاست. این تاج متعلق به امپراطوریس ژوزفین است که در کمال صحت و سلامت در موزه جواهرات فرانسه نگهدای می شود. امپراطوریس ژوزفین کسی است که با ناپلئون ازدواج کرد. این تاچ از پلاتین بوده که با الماس های سفید گرد و یاقوت کبود تراش گلابی مزین شده است.

شوپارد

تاج شوپارد

برای عروس هایی که تمایل دارند در شب عروسی رنگین به نظر آیند، سربند سلطنتی با طلای صورتی، آماتیست و الماس ساخت شوپارد پیشنهاد می شود. تاج ساخت  شوپارد با طلای صورتی بوده که این طلا را الماس هایی به همراه بیش از 11 قیراط آماتیست بنفش درخشان همراهی می کنند.

تئو فنل

تاج تئو فنل

جواهرسازی بریتانیایی تئو فنل، یک سنجاق موی بسیار ویژه ای را برای عروس طراحی کرده است. نام این سنجاق، زنبور الماس نشان است که از طلای سفید و الماس ساخته شده که در یک قسمت آن زنبور عسل با الماس سفید به چشم می خورد. طول این سنجاق نیز از سنگ های قیمتی به وزن 51 سوت تشکیل یافته است.

گرف

تاج گل گرف

برای افرادی که به دنبال تاجی مدرن و امروزی هستند تاج گل آلیس توصیه می گردد که با الماس مزین شده است. بیش از 21 قیراط الماس سفید گرد در این تاج مورد استفاده قرار گرفته است. این تاج از دو ساقه تشکیل یافته که این ساقه ها را برگ ها و غنچه های زیادی مزین کرده اند. این تاج توسط شرکت گرف طراحی و ساخته شده است.

فی لیئو

تاج فی لیئو

این مروارید های درخشان، پلاتین و الماس با طراحی فی لیئو، جواهری است که به عنوان گوشواره برای عروس استفاده می گردد. اگرچه می توان این گوشواره ها را به شکل سنجاق سر نیزاستفاده نمود. فلز این جواهر از پلاتین بوده که با الماس های درخشان تراش برلیان و مروارید مزین گشته و در مجموع شکل گل را تشکیل داده اند.

منبع مقاله:

سایت thejewelleryeditor

مقاله بفرستید، جایزه بگرید.

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *