گرانترین و لوکس ترین هتل در جهان

گرانترین و لوکس ترین هتل در جهان

هتل 13 با 238 اتاق لوکس و گران قیمت واقع در ماکائو چین یکی از گرانترین هتل هایی است که تا به حال ساخته شده است. استفن هانگ نام صاحب این هتل گران قیمت بوده و هدف وی از ساخت هتل 13، ایجاد فضائی لوکس و خارق العاده برای افراد ثروتمند است.

پرنسس تانیا د بوربورن پارم طراح این هتل به سبک کاخ های فرانسه در قرن هفدهم است. مشاور وی در این زمینه مهندس معمار مشهور نیویورکی پیتر مارینو خالق چنل بوده که در این راه لوئی ویتون و کریستین دیور نیز مارینو را یاری کردند.

گرانترین و لوکس ترین هتل در جهان

هزینه اقامت در اتاق های این هتل شبی 129 هزار دلار است. با هر اتاق یک عدد ماشین رولز رویس در اختیار افراد قرار می گیرد.  اتاق نشیمن هر سوئیت با مبلمانی پر زرق و برق آراسته شده، بر روی سقف هر اتاق نقاشی به سبک سیستین چپل وجود داشته و ستون هایی از جنس طلا این اتاق ها را مزین کرده اند.

حمام این سوئیت ها با ستون هایی به سبک رومی طراحی گشته که این ستون ها را پنجره های شیشه ای و سقف گنبدی از جنس طلا که مرکز آن نقاشی شده است، همراهی می کنند.

اتاق خواب این سوئیت ها نیز از سقف حکاکی شده از جنس طلا با سبک دوره هفدهم تشکیل یافته اند. این هتل قرار است که در سپتامبر 2016 بازگشایی گردد.

منبع مقاله:

سایت alphabrand

سیترین
یاقوت کبود بهبود سازی نشده
حجرالدم
0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *